Головна

Перша любов до мила ручної роботи з’являється в ту мить, коли до Вашої шкіри торкається цей маленький шматочок. І ця любов взаємна…  Адже його дотик ніжно очищає, воложить і живить рослинними й ефірними маслами, вітамінами й мінералами. А приємний, натуральний аромат тонізує ранком і заспокоює перед сном.

Мило ручної роботи FLAVOR SELECT - ексклюзивний косметичний засіб, засіб гігієни, що ніжно та ефективно доглядає за Вашою шкірою, даруючи красу й здоров’я.

Філософією FLAVOR SELECT є здоровий спосіб життя! Наша продукція виробляється тільки з якісних інгредієнтів. До складу сортів натурального мила входять інгредієнти, привезені з різних частин миру: з Італії, Малайзії, Індії та багатьох інших країн. Усе краще тільки для Вас!

Ціна на нашу продукцію мінімальна для тієї якості, що ми пропонуємо. Ми вкладаємо  величезну роботу, все своє вміння та навіть часточку душі, тому кожний шматочок можна назвати «сердечним».

Ми робимо мило своїми руками, яке Ви можете вибрати як для себе, так і для своїх рідних й близьких – адже це також відмінний подарунок на день народження й інші свята. Ми з радістю зберемо з вибраних Вами сортів чудовий подарунок і упакуємо його.

мило ручної работи властивості

Увага! У нас немає встановленого обмеження на мінімальну вартість замовлення. А щоп’ятниці в нас день знижок – SALE! Це значить, що зробивши замовлення в цей день, Ви одержите знижку 10% на все замовлення!

Подарунки одержують ВСІ покупці, чиє замовлення перевищить суму в 400 грн.! Ми лояльні до своїх постійних покупців, пропонуючи їм додаткові подарунки. Заходите на наш магазин натурального мила, замовляйте по телефонам 097 227 3001, 093 2595049.

Натуральне мило ручної роботи FLAVOR SELECT – це те, що Вам сподобається!