З чого ми варимо мило?

При виготовленні натурального мила FLAVOR SELECT використовуються різні компоненти, які використовуються в оптимальному співвідношенні, що сприяє тому, щоб Ваша шкіра ставала більше здоровою та гарною.

мило ручної роботи FLAVOR SELECT

Ми завжди прагнемо до того, щоб наші клієнти могли купити мило ручної роботи чудової якості. Для цього ми використовуємо тільки кращі інгредієнти.

Виготовлення натурального мила для нас не просто робота, це в першу чергу творчість. Для того, щоб наші покупці були завжди задоволені, ми використовуємо тільки натуральні інгредієнти.

Завдяки цьому кожний сорт мила піклується про дбайливий догляд, наповнює енергією, знімає стрес і просто дарує задоволення від такого банального щоденного процесу.

Із чого ми виготовляємо натуральне мило ручної роботи?

Ми робимо мило своїми руками з використанням наступних інгредієнтів:

- рослинних олій;

- ефірних олій;

- додаткових корисних компонентів (відварів лікарських рослин, мед, косметична глина, інше).

рослинні олії

Рослинні олії живлять, зволожують, відмінно засвоюються шкірним покривом. Вони сприяють відновленню клітин, а також перешкоджають появі дрібних зморшок. Володіючи багатим набором вітамінів і мікроелементів, вони наповнюють шкірний покрив зарядом бадьорості та енергії!

Ми комбінуємо рослинні масла в необхідних пропорціях, завдяки чому з’являються певні сорти мила ручної роботи склад яких має необхідні якості по догляду, а також необхідні корисні властивості.

ефірні олії

Рецепти натурального мила FLAVOR SELECT неможливо собі представити без використання ефірних олій. І це не дивно, адже для того, щоб надати певному сорту потрібний аромат і корисні властивості навряд чи можна знайти більше підходящий інгредієнт.

Потенціал у цього компонента воістину приголомшливий. Ефірні масла в змозі позитивно впливати на самопочуття людини: підняти настрій, зняти стрес, сприяють поліпшенню захисних властивостей організму. Крім того, із древніх віків ці цілющі дарунки природи використовуються для боротьби з різноманітними захворюваннями.

лікарські рослини

Ми застосовуємо ефірні масла з урахуванням вимог ароматерапії, відповідно до якої аромати мають властивості, які допомагають заспокоїти тіло й розум.

Дуже важливою складовою рецепта натурального мила ручної роботи є такі інгредієнти як відвари лікувальних трав, натуральний мед, прополіс, молоко, косметична глина. Вони живлять і дбайливо доглядають за шкірою. Кожний компонент має корисні властивості, а в сполученні надають органічному милу неповторний ефект.

Приміром, пелюстки, квітки лікарських рослин наділяють унікальними можливостями, роблять догляд за шкірою більше приємним, органічне мило одержує неповторну структуру й аромат. Також відвари на травах сприяють очищенню, є прекрасним протизапальним засобам.

натуральний мед прополіс віск

Натуральний мед збагачує вітамінами, органічними кислотами й ароматичними речовинами. Живить, підвищує пружність, відновлює еластичність.

Прополіс – це прекрасний засіб для догляду, що володіє антитоксичним, регенеруючим, протизапальним і антибактеріальним впливом. Стимулює захисну функцію шкірного покриву, лікує різні захворювання, має високу антимікробну дію.

косметична глина

Молоко робить шкіру гладкою та шовковистою. Це досягається завдяки білковим компонентам, які містяться в молоці, які стимулюють регенерацію клітин.

Косметична глина давно заслужила визнання як прекрасний натуральний косметичний засіб. У її складі значна кількість мінеральних речовин, мікроелементів. Крім того, косметична глина є протизапальним  засобом, що дезінфікує, очищає шкірний покрив.

Ми хочемо, щоб мило ручної роботи FLAVOR SELECT приносило Вам задоволення й користь!