Мило та шкіра

Із всіх різновидів натуральної косметики, мило ручної роботи займає особливе місце. Це  пов’язано з тим, що даний засіб гігієни для щоденного використання має цілий набір корисних властивостей. Сьогодні усе більше людей замислюються про здоровий спосіб життя, у якому немає місця для хімії. І це не дивно, адже турбота про своє здоров’я, зокрема, про шкірний покрив, є невід’ємного складовою здорового способу життя.

Людська шкіра являє собою справжній дарунок, органічний механізм, надзвичайний по своїй структурі та властивостям. Вона захищає наше тіло від різних умов зовнішні середовища. Можна сказати, що це перший бар’єр, перша лінія оборони нашого організму. У зв’язку із цим, догляд і підтримка шкірного покриву в ідеальному стані є дуже важливою.

лікування милом

Шкіра – це найбільший орган людського тіла, у дорослої людини вона досягає площі 1,6 кв.м. Цей орган захищає тіло від проникнення різних сторонніх речовин, а також захищає від зайвої втрати вологи організмом. Шкірний покрив на більш ніж 70% складається з води.

Виконуючи ряд найважливіших функцій, шкіра обновляється протягом всього життя людини. Формуючись у внутрішніх шарах, молоді клітини поступово витісняють старі, які висихають, після чого відбувається відшелушення. Цей процес відбувається постійно, за 15 – 20 днів людина повністю оновляє шкірний покрив.

мило ручної роботи

Натуральне мило ручної роботи FLAVOR SELECT є ідеальним засобом по догляду за шкірою. Воно ефективно й дбайливо доглядає за шкірним покривом, очищає його пори. Рослинні й ефірні масла, а також натуральні добавки, які входять до складу, живлять шкіру всіма необхідними елементами.

Для створення кожного сорту, крім рослинних масел і інших компонентів застосовується каустична сода, що у результаті проходження хімічної реакції, утворює натрієві солі жирних кислот, що властне і є милом. Це незамінний інгредієнт. Якщо Ви почуєте, що мило приготовлене без лугу – це не відповідає дійсності.

При розробці сортів мила ручної роботи, ми використовуємо тільки вивірені англійські рецептури, які  дбайливо й ніжно доглядають за шкірою. Кожний сорт визріває цілий місяць перед подальшою нарізкою й упакуванням.

Завдяки кропіткому процесу виробництва наша продукція відрізняється дбайливим відходом, насичуючи шкіру корисними речовинами, паралельно, зовсім не висушуючи неї. Ідеологія виробництва натурального мила ручної роботи FLAVOR SELECT не припускає застосування консервантів, штучних барвників, ПАРів і ароматизаторів. Це дійсно натуральне мило, що виробляється тільки вручну!