Наша миловарня

мило ручної роботи дитяче

Команда однодумців і професіоналів, за підтримкою й сприянням англійських миловарів об’єдналася під торговельною маркою FLAVOR SELECT і створила миловарню, що робить натуральну продукцію.

 Наша мета:  створювати продукцію, яка б піклувалася про здоров’я, красу Вашої шкіри й приносила Вам задоволення – для цього і призначений цей магазин мила ручної роботи.

Ми віримо в те, що любов, з якої ми робимо кожний шматочок передається Вам, коли Ви користуєтеся милом і робить Вас більше щасливими;

Ми робимо мило своїми руками  по спеціально створеним рецептам, винятково з натуральних компонентів, тому впевнені  в якості кожного шматочка;

Ми віримо, що пропонована продукція гідна наших покупців, і що її ціна справедлива;

Поняття “натуральне” щодо продукції для нас дуже важливе, ми знаємо, що це важливо й для наших покупців;

Ми не використовуємо синтетичних барвників, ароматизоторів, у складі всіх сортів нашого мила немає тваринних жирів, а також консервантів;

Ми не застосовуємо готову мильну основу, тому що вважаємо, що наші покупці гідні тільки найкращого;

Ми постійно в пошуку, а тому регулярно обновлюємо свій асортимент.

натуральне мило

Компоненти натурального мила

Щоб зберегти натуральні компоненти  ми готовимо наше мило ручної роботи «холодним способом». Це дозволяє зберегти всі корисні властивості компонентів: ефірних масел, рослинних олій, відварів лікувальних трав, вітамінів і інших складових.

Кожний рецепт і аромат створений нами з урахуванням  рекомендацій ароматерапії та фітотерапії.

Продукція FLAVOR SELECT  пройшла державну санітарно-епідеміологічну експертизу, про що є відповідний висновок, затверджений Міністерством Охорони здоров’я.

Наша продукція створена для людей, які бережуть своє здоров’я та прагнуть жити в гармонії із Природою.

Спробуйте натуральне мило ручної роботи торговельної марки  FLAVOR SELECT і відчуєте всю користь його впливу на Вашу шкіру!