Молоко та фенхель


28 грн.

домашнее мыло ручной работы

Молочне мило ручної роботи “Молоко і фенхель” використовується для догляду за сухим типом шкірного покриву, а також у випадках, коли необхідний особливий догляд.

Склад: натрієві солі жирних кислот пальмового, кокосового, касторового, макадамєї, ши (карите), обліпихового масла, дистильована вода, молоко, насіння фенхелю, блакитна глина, ефірне масло анісу.

Для додання корисних властивостей, молочне мило рослинне “Молоко і фенхель” складається з наступних компонентів:

Кокосове масло рекомендується для всіх типів шкіри. Має високу біологічну активність, утворює захисну плівку, що захищає від шкідливих проявів зовнішнього середовища. Живить, воложить, має відмінні очисні, пеноутворюючі властивості.

Пальмове дбайливо воложить, а завдяки наявності живильних елементів, насичує шкірний покрив, роблячи його ніжним, м’яким.

Касторка надає шкірному покриву природний блиск і стримує розвиток зморшок. Живить і воложить.

Ши (каріте) – універсальний інгредієнт, що активно використовується в FLAVOR SELECT. Він має зм’якшуючий, зволожуючий ефект. ЗапобігаєЖ руйнуванн клітин, завдяки що вповільнюва_ старінн шкір.

Макадамія є відмінним засобом по догляду за шкірою. Вона воложить, живить, тонізує. Також усуває шелушіння та подразнення.

молочное мылонатуральное мыло оптом

Обліпихова олія відмінно себе зарекомендувала в якості засіб проти появи зморшок, а також при ластовиннях, вуграх, прищах.

Молоко робить Вашу шкіру гладкою та шовковистою. Це досягається завдяки білковим компонентам, що містяться в молоці.

Насіння фенхелю використовуються в милі ручної роботи в якості скрабу, також має тонізуючий ефект.

Ефірна олія анісу призначена для догляду за всіма типами шкірного покриву. Вона покращує пружність, а також нормалізує водно-жировий баланс. Застосовується для лікування дерматитів, вугрів і прищів.

магазин мыла ручной работы

Блакитна глина є відмінним джерелом мінеральних речовин і мікроелементів. Крім того, блакитна глина є протизапальним  засобом, що дезінфікує, очищає шкірний покрив, стимулює обмінні процеси, а також сприяє нормалізації процесів клітинного обміну.

Мило натуральне ручної роботи FLAVOR SELECT  не має синтетичних ароматизаторів і барвників, ми не використовуємо тваринних жирів, а також консервантів.

Протипоказання: індивідуальне несприйняття інгредієнтів натурального мила.

Повернутися в розділ Мило ручної роботи


Інші сорти мила презначенні для догляду за сухим типом шкіри.

мило ручної роботи картинкирецепты мыла ручной работы продам мыло ручной работы

Comments are closed.