Медовий місяць


31 грн.

органическое мыло

Мило з прополісом «Медовий місяць» з натуральним прополісом і медом призначено для ретельного догляду за проблемною шкірою.

Використовуйте цілющі дарунки природи, Ви відчуєте їхню користь для свого організму.

Склад: натрієві солі жирних кислот  пальмового, кокосового, касторового, обліпихового,  авокадо, соняшникового масла, дистильована вода, натуральний бджолиний віск, мед, прополіс, квіти цмину піщаного, материнка звичайна, звіробій звичайний.

Компоненти, що входять у натуральне мило з прополісом “Медяний місяць” мають різні корисні властивості:

Кокосове масло рекомендується для догляду за всіма типами шкірного покриву. Має високу біологічну активність, утворює захисну плівку, що захищає від шкідливих проявів зовнішнього середовища. Живить, воложить, має відмінні очисні, піноформуючі властивості.

Пальмове масло дбайливо зволожує, а завдяки наявності живильних елементів, насичує шкірний покрив, роблячи його ніжним і м’яким.

Касторка зм’якшує й живить чутливу шкіру. Перешкоджає появі дрібних зморшок, відбілює, робить шкірний покрив гладким і пружним.

Обліпихова олія відмінно себе зарекомендувала в якості засобу проти появи зморшок, а також при ластовиннях, вуграх, прищах.

Соняшникове масло гарно справляється зі зволоженням і зм’якшенням шкірного покриву. Володіє регенеруючим впливом, живить мікроелементами, вітамінами.

мыло с прополисомнатуральное мыло оптом

Масло авокадо є відмінним засобом для догляду за шкірою, що активно використовується, коли роблять органічне мило. Воно багато полінасиченими жирними кислотами, які сприяють відновленню бар’єрних функцій епідермісу. Завдяки вітамінам А и Е, які входять до складу, володіє антиоксидантними властивостями.

Натуральний бджолиний віск відмінно підходить для зм’якшення шкіри, робить її гладкою та еластичною. Володіє антиоксидантними, протизапальними властивостями. Крім того, сповільнює процес зневоднювання, старіння шкірного покриву.

Мед є чудовим компонентом, що збагачує шкіру вітамінами, органічними кислотами й ароматичними речовинами. Живить, підвищує пружність, відновлює еластичність.

Прополіс – це прекрасний засіб для догляду за шкірою, що володіє антитоксичним, регенеруючим, протизапальним і антибактеріальним впливом. Стимулює захисну функцію шкірного покриву, лікує різні захворювання, має високу антимікробну дію. У зв’язку із цим, ми використовуємо його при виготовленні мила ручної роботи FLAVOR SELECT.

Квіти цмину піщаного мають виражені протизапальні, антибактеріальні властивості, знімають напругу та втому.

Звіробій звичайний очищає шкірний покрив, знімає запальні процеси.

натуральное мыло цена

Материнка звичайна має виражені сенсибілізуючі властивості. Її полівітамінний вплив підвищує опірність організму. Застосовується при різноманітних проявах захворювань шкіри.

Натуральне мило ручної роботи FLAVOR SELECT  не містить синтетичних ароматизаторів і барвників, ми не використовуємо тваринних жирів, а також консервантів.

Протипоказання: індивідуальна непереносимість окремих складових натурального мила.

Повернутися в розділ Мило ручної роботи

Інші сорти мила презначенні для догляду за чуттєвою шкірою.

рецепты мыла ручной работы как делать мыло ручной работы натуральное мыло киев

Comments are closed.