Рожеві кульки


33 грн.

декоративное мыло ручной работы

Декоративне мило ручної роботи “Рожеві кульки”, збагачене олією жожоба відмінно підійде для догляду за різними типами шкіри.

Отримайте задоволення від користування натуральною косметикою.

Склад: натрієві солі жирних кислот кокосового, пальмового, касторового, жожоба, маслинового масла, дистильована вода, ефірне масло рожевого  дерева, какао-боби , корінь марени красильної.

Для набуття корисних властивостей, декоративне мило ручної роботи “Рожеві кульки” складається з наступних компонентів:

Кокосове масло рекомендується для догляду за усіма типами шкірного покриву. Має високу біологічну активність, утворює захисну плівку, що захищає від шкідливих проявів зовнішнього середовища. Живить, воложить, має відмінні очисні, піноформуючі властивості.

Пальмове масло дбайливо воложить, а завдяки наявності живильних елементів, насичує шкірний покрив, роблячи його ніжним і м’яким.

декоративне мило ручної роботинатуральное мыло оптом

Касторове масло віддає шкірному покриву природний блиск і стримує розвиток зморшок, живить. Живить і воложить.

Маслинова олія є прекрасним засобом, що активно використовується коли роблять оригінальне мило ручної роботи. І це не дивно. Вона відновлює та зволожує шкіру, крім того, володіє ранозаживляючим і дезінфікуючим ефектом.

Ми використовуємо коріння марени красильної, коли робимо ексклюзивне мило ручної роботи, тому що цей компонент очищає шкіру та робить її сяючою.

Какао-боби мають чудові профілактичні властивості. Зокрема, вони ефективні при боротьбі із целюлітом. Кофеїн активізує розпад жирів, шкірний покрив здобуває пружність і тонус. Крім того, даний компонент чудово живить, роблячи його більше гладким.

натуральное мыло цена

Ефірна олія рожевого дерева сприяє покращенню пружності та еластичності. Вона зм’якшує, живить і зволожує чутливу шкіру. Її використання стимулює поліпшення мікроциркуляції, усуваються подразнення.

Натуральне мило ручної роботи FLAVOR SELECT  не містить синтетичних ароматизаторів і барвників, ми не використовуємо тваринних жирів, а також консервантів.

Протипоказання: індивідуальне неперенесення інгредієнтів.

Повернутися в розділ Мило ручної роботи


Інші сорти мила презначенні для догляду за усіма типами шкіри.

мыло ручной работы украина изготовление мыла ручной работымыло ручной работы состав

Comments are closed.