Молоко і мед


26 грн.

купить натуральное мыло оптом

Натуральне мило з медом “Молоко і мед” використовується для догляду за сухою та чутливою шкірою.

Відчуєте силу природи, що дбайливо піклується про Вас.

Склад: натрієві солі жирних кислот кокосового, пальмового, обліпихового, макадамії, ши (карите), касторового масла, молоко, натуральний мед, квіти цмину піщаного, вівсяні пластівці.

Компоненти, що входять у натуральному милі з медом “Молоко і мед” мають різноманітні корисні властивості:

Кокосове масло рекомендується для догляду за всіма типами шкірного покриву. Має високу біологічну активність, утворює захисну плівку, що захищає від шкідливих проявів зовнішнього середовища. Живить, воложить, має відмінні очисні, піноутворюючі властивості.

Пальмове масло дбайливо зволожує, а завдяки наявності живильних елементів, насичує шкірний покрив, роблячи його ніжним і м’яким.

Касторка зм’якшує та живить чутливу шкіру. Перешкоджає появі дрібних зморшок, відбілює, робить шкірний покрив гладким і пружним.

Ши (карите) є універсальним інгредієнтом по догляду, має зм’якшуючий, зволожуючий ефект. Запобігає руйнуванню клітин, завдяки що вповільнюється старіння шкіри.

Олія макадамії є відмінним засобом по догляду за шкірним покривом. Вона зволожує, живить і тонізує. Крім того, вона нейтралізує подразнення.

Обліпихова олія відмінно себе зарекомендувала в якості засобу проти появи зморшок, а також при ластовиннях, вуграх, прищах.

полезное мылонатуральное мыло оптом

Молоко робить Ваш шкірний покрив гладким і шовковистим. Це досягається завдяки білковим компонентам, що містяться в молоці, які стимулюють регенерацію клітин.

Натуральний мед є чудовим компонентом, що збагачує шкіру вітамінами, органічними кислотами та ароматичними речовинами. Живить, підвищує пружність, відновлює еластичність.

Квіти цмину піщаного мають виражені протизапальні, антибактеріальні властивості, знімають напругу та утому.

интернет-магазин FLAVOR SELECT

Вівсяні пластівці використовуються в милі з медом FLAVOR SELECT у якості скрабу. Вони мають відмінні живлющі характеристики. Після них шкіра стає гладкою і шовковистою, а також  насичується вітамінами та мікроелементами.

Мило натуральне ручної роботи FLAVOR SELECT  не має у своєму складі синтетичних ароматизаторів і барвників, ми не використовуємо тваринних жирів, а також консервантів.

Протипоказання: індивідуальне неперенесення інгредієнтів натурального мила.

Повернутися в розділ Мило ручної роботиІнші сорти мила презначенні для догляду за сухим типом шкіри.

мило ручної роботи картинкирецепты мыла ручной работыдомашнее мыло ручной работы

Comments are closed.