Оптовим покупцям

натуральный продукт

Якщо Ви хочете стати нашим представником у Вашім регіоні або бажаєте розширити асортимент у Вашому магазині, ми запропонуємо Вам вигідну пропозицію – мило ручної роботи оптом.

Для цього достатньо зателефонувати по наступним телефонам або надіслати листа.

тел. 093 2595049, 097 2273001, е-mail:  flavorselect@gmail.com

куплю мыло ручной работы оптомТорговельна марка FLAVOR SELECT виробляє натуральне мило ручної роботи з нуля. Перший екземпляр був виготовлений в 2009 році. Ми тривалий час накопичували досвід, намагаючись виготовляти максимально якісну та винятково натуральну продукцію. Наше натуральне мило оптом унікальне як по дизайну, так і по складу компонентів, які ми використовуємо.

Сьогодні ми продовжуємо розвиватися, і пропонуємо своїм покупцям ексклюзивну продукцію. Торговельна марка FLAVOR SELECT є членом Європейської асоціації виробників натурального мила й косметики.

натуральное мыло оптом

Все натуральне мило для опту виробляється винятково ручним способом. Завдяки цьому, у кожному шматочку відчувається дбайливе відношення. Якщо ви бачите наш продукт, що нарізаний і повністю упакований, то знайте, що це зроблено своїми руками.

Нашу продукцію можна зустріти по всій Україні на прилавках різних спеціалізованих магазинів, а також у мережі Інтернет. Ми завжди раді новому співробітництву.

Якщо Ви пропонуєте купити мило ручної роботи оптом у брусках, то навіть сам процес роздрібного продажу виглядає незвичайно та привертає увагу, тому що покупець може вибрати сорт, що сподобався, указати приблизну вагу виробу, і побачити, як воно розрізається та упаковується.

Для зручності оптових покупців ми можемо продавати мило ручної роботи як нарізане й упаковане по 100 г, так і цілими брусками. Все залежить тільки від бажання наших партнерів. Також пропонуємо відповідне впакування (крафт пакети) і рекламні матеріали.

Звертайтеся! Довідайтеся більше про натуральне мило FLAVOR SELECT оптом!


2 Responses to Оптовим покупцям

  1. Emelyan

    Интересно. Хороший блог с ценным контентом!

  2. WalImmannysah

    Hужен Baш товap Телефoн: +791З793б342

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*


*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>