Як отримати мікрозайм?


Мікрозайм – являє собою невеликий кредит (до 20000 грн), який видається на термін до 30 днів. Це досить поширена послуга, яку пропонують десятки мікрофінансових організацій. Процентна ставка по такій позиці вище, ніж в банківських кредитах, але й умови отримання набагато простіші. МФО видають кредити безробітним, студентам, жінкам в декреті, пенсіонерам.  Причому позичальникові не потрібно надавати документи з роботи, підтверджувати наявність нерухомості та іншого дорого майна. Розглянемо, якими способами можна отримати мікропозику.

 

На банківську карту

Щоб отримати гроші на банківську картку, необхідно подати онлайн заявку на кредит.  На сайті обраного кредитора потрібно залишити свої контактні дані, заповнити анкету позичальника, обов’язково вказати дані паспорта та ідентифікаційний код. Анкети зазвичай набагато коротші, ніж у банківських установах, але поставтеся до їх заповнення з граничною уважністю. Так як в більшості МФО дані перевіряються програмно, то навіть банальна помилка може стати причиною відмови в мікропозиці. Також постарайтеся надати максимально розгорнуту інформацію про себе, заповнюючи не тільки основні, але і додаткові дані:

 • місце роботи;
 • рівень доходів;
 • сімейний стан;
 • наявність майна.

Врахуйте, що кредит онлайн видається тільки за умови, що ви оформляєте заявку на себе і банківська картка теж оформлена на ваше ім’я. Ні в якому разі компанії не перераховують гроші на карту іншого власника, будь то навіть ваш найближчий родич.

Після заповнення всіх форм на сайті вам потрібно почекати поки система перевірить дані і схвалить або відхилить вашу кандидатуру на отримання кредиту.  Зазвичай це займає від кількох хвилин до 24 годин. Наприклад, в Алекс кредит онлайн приймають рішення за 10 хвилин. Про схвалення або відхилення кредиту система повідомить вас по СМС і в особистому кабінеті на сайті. Врахуйте, що далеко не всі заявки схвалюються на ту суму, яка була запрошена клієнтом. Якщо ви викликаєте сумніви у своїй платоспроможності, вам можуть надати трохи менший кредит. Доступна сума обов’язково буде вказана в повідомленні.

Після цього необхідно зайти в особистий кабінет на сайті і підтвердити згоду з призначеною для користувача угодою. Це свого роду договір між вами і кредитною організацією, так що перечитайте всі пункти, щоб потім не було претензій. Особливо зверніть увагу на:

 • суму, яку ви будете повинні повернути;
 • терміни договору;
 • штрафні санкції при простроченні оплати;
 • можливість пролонгації договору;
 • умови пролонгації;
 • можливість дострокового погашення боргу.

Після підписання договору вам залишається дочекатися переказу грошей на свою картку, що теж не займає багато часу.

 

Готівкою

Деякі організації пропонують отримати мікропозику готівкою. Якщо ви живете в місті, то напевно бачили невеликі точки з вивісками “Гроші до зарплати”, “Кредит без довідок” тощо. Щоб отримати мікрокредит тут вам досить прийти з:

 • паспортом громадянина України;
 • ідентифікаційним кодом.

Заповненням документів зазвичай займається оператор, а перевірка позичальника і схвалення кредиту займає кілька хвилин. Щоб не ризикувати, можна попередньо почитати інформацію про організацію в Інтернеті, а також дізнатися і проаналізувати умови, на яких видається позика готівкою.

 

Що краще – готівка чи позика на карту?

Важко сказати однозначно, який із способів оформлення краще. Тут треба порівнювати доступні у вашій місцевості сервіси. Якщо це невелике місто то, швидше за все, що організаціі, які видають готівку не мають суттєвої конкуренції і завищують відсотки. Тоді як в Інтернеті ви зможете знайти найбільш вигідну пропозицію незалежно від місця проживання. Також онлайн компанії доступні 24/7, тоді як фактичні офіси тільки в робочі години.

Ще одну незручність складає те, що готівкові позики і повертати доводиться готівкою. А значить, вам ще раз доведеться відвідувати офіс, що може бути незручно, якщо він знаходиться далеко.

2 коментарі до “Як отримати мікрозайм?”

 1. Drunken сказав:

  дякую,завдяки вам я зміг отримати займ 🙂

 2. IInfecto сказав:

  Дуже классна стаття,дякую 😉

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

− 1 = 1