Як взяти мікрокредит з найнижчою відсотковою ставкою


Ринок кредитування продовжує приваблювати шахраїв. На сьогоднішній день існує цілий ряд схем, за допомогою яких крадуть кошти людей і шкодять репутації кредитного ринку. Уряд веде активну боротьбу зі зловмисниками, підкріплює законодавчі ініціативи ефективною роботою правоохоронних органів. Але цього мало.

Злочинці часто розміщують рекламу «послуг» на фіктивних сторінках. Вони зв’язуються з громадянами, які розміщують оголошення про продаж товарів на спеціалізованих сайтах, і вже в приватній розмові отримують дані про платіжні картки.

Довірливі громадяни повідомляють шахраям номер банківської картки, код безпеки і навіть  пін-код. Використовуючи цю інформацію, злочинці отримують доступ до рахунків і переводять кошти. Люди вірять лише тому, що зловмисники заманюють їх низькими відсотками.

Деякі нелегальні мікрофінансові організації встановлюють приховані комісії і додаткові нарахування за використання кредитних коштів. Тому, при оформленні онлайн кредиту без фото звертайте увагу, чи перебуває МФО в державному реєстрі.

Кредит онлайн під 0,хитрощі МФО – мінімальна ставка не завжди правда

Часто МФО не публікують реальну відсоткову ставку. Замість цього вони вказують, що позики видаються за ставкою від 1% або 0,5% в день. Цю «фішку» вони перейняли від банків. Потенційний позичальник бачить рекламу, в якій обіцяють кредит за ставкою від 15% річних. Щасливий він відправляється в банк, де йому видають кредит під 36% в рік.

Виявляється, під 15% банки кредитують лише клієнтів з офіційною заробітною платою, вкладників, або тих, хто привів поручителів чи залишив заставу. Те ж саме стосується МФО. Тільки тут різниця в заявлених і фактичних відсотках виправдовується поганою кредитною історією, першим зверненням та іншими факторами.

Розберемо наглядний приклад. На калькуляторі, де потенційний клієнт вказує суму і термін, зазначено, що розмір ставки – 1% в день. Але на відміну від калькуляторів інших МФО, на сайті не враховується переплата, тому порахувати підсумковий відсоток неможливо.

Реальну переплату позичальник бачить тоді, коли йому приходить позитивне рішення в наданні кредиту. А там щасливому позичальникові вже не до відсоткової ставки і її розмірів. Йому схвалили займ, залишилося його підтвердити і отримати кошти.

Дуже хитрий хід приносить сервісам величезні гроші. Вони кредитують клієнтів не під заявлені 1% на добу, а під 2-2.5%. Причому прикривають все це “середнім кредитним рейтингом” позичальника.

 

Який спосіб отримання найшвидший?

Щоб отримати позику з низьким відсотком швидше, потрібно вибрати відповідний спосіб видачі. Пропонуються наступні варіанти:

  • На карту. Вибирати цей спосіб краще власникам пластика VISA або Mastercard. У першому випадку гроші надійдуть миттєво, у другому зарахування доведеться почекати. На карти Maestro позики краще не оформляти, оскільки зарахування відбувається довго (до 3-х днів)
  • На банківський рахунок. Найбільший термін від 1 до 3-5 робочих днів. Підійде тим, хто не поспішає.
  • Електронними грошима. Моментальний спосіб, але є комісія за виведення коштів на карту. Доведеться чекати зарахування. Підійдуть тільки ідентифіковані гаманці. В ідеалі цей спосіб слід обирати позичальникам, у яких ідентифікований статус і є пластикові карти популярних платіжних систем. Такі картки мають спільний рахунок з інтернет-гаманцем. Кошти, відправлені на нього, можна використовувати за допомогою оплати карткою. Так що платити комісію за виведення і чекати зарахування не доведеться.

Реальна відсоткова ставка в МФО – 1-2%. Все що нижче цього рiвня – потенційна підстава. Будьте обачними та бережіть себе!

2 коментарі до “Як взяти мікрокредит з найнижчою відсотковою ставкою”

  1. Frotto29 сказав:

    Дуже классна стаття,дякую !)

  2. NEON сказав:

    Згоден,дуже інформативно

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

+ 48 = 52