Можливість отримати мікрозайм в онлайні


При виборі способу оформлення мікрозайму більшість користувачів вважають за краще онлайн. По-перше, в мережі набагато більше пропозицій мікрофінансових організацій, а значить – конкуренція вище і знайти вигідні умови простіше. По-друге, це просто зручно. Не потрібно нікуди спеціально їхати, підлаштовуватися під графік роботи пунктів видачі готівки. До того ж такі сервіси працюють цілодобово, тому, навіть якщо непередбачена ситуація трапиться вночі – вихід є. Розглянемо, які можливості надають мікропозики в онлайні і на що можуть розраховувати позичальники кредит в Конотопі.

 

Хто може отримати онлайн кредит?

Вимоги в Інтернеті стандартні для будь-яких МФО нашої країни. Позичальник повинен відповідати наступним критеріям:

 • вік від 18 років;
 • наявність паспорта громадянина України;
 • реєстрація в податковій (ІПН);
 • діючий номер мобільного телефону;
 • картка банку України;
 • наявність електронної пошти.

Деякі організації обмежують максимальний вік позичальників 60-70 роками, інші вважають за краще цього не робити. Видається кредит онлайн без фото, довідок про доходи та інших документів. Іноді потрібно доповнити анкету скан-копією паспорту, але далеко не скрізь.

Мікрофінансові організації абсолютно не цікавляться, для яких потреб вам потрібні були гроші. Що теж вигідно відрізняє їх від банків.

 

Чи впливає на рішення по мікрозайм кредитна історія?

Кредитна історія позичальника враховується МФО, але не має такого критичного впливу на прийняття рішення, як в банківській сфері. Звичайно, злісного неплатника і тут не обслужать, але якщо вашу історію псують кілька прострочень або незакритий борг за холодильник, це значення не має. Причому мікропозики онлайн теж потрапляють в кредитну історію, так що, якщо ви оформите кілька і вчасно з ними розрахуєтеся – зможете виправити минулі недоліки. До речі, цим часто користуються люди, які планують незабаром звертатися в банк за солідної позикою.

 

На яку суму можна оформити позику онлайн?

Мікрокредитування має на увазі невеликі суми грошей. Для новачків це зазвичай 2000-5000 грн. Але для постійних клієнтів ліміт поступово може бути підвищений до 20000, а в деяких випадках і до 200000 грн. Однак такими великими лімітами мало хто користується, так як високі відсотки роблять їх невигідними.

Те ж саме стосується і термінів договору, новачки можуть взяти кредит онлайн на 5-15 днів. Постійним користувачам сервісу терміни продовжують до 30 днів, а також надають можливість пролонгації договору. Часто для постійних клієнтів пропонується пролонгація без штрафів і зміни процентних ставок, що дуже зручно, якщо немає впевненості, що вдасться повернути борг вчасно. Взагалі, умови дуже гнучкі, індивідуальна пропозиція буде залежати від того:

 • як часто ви берете кредити;
 • якими сумами користуєтеся;
 • чи вчасно повертали минулі позики;
 • чи давно співпрацюєте з МФО;
 • яку персональну інформацію надали.

Якщо ви розраховуєте часто користуватися мікрокредитами і хочете, щоб вам швидше підвищили ліміт, надайте в анкеті максимум інформації, не ігноруйте додаткові питання.

 

Процентні ставки по мікрозаймовим договорами

З огляду на високу конкуренцію між організаціями в Інтернеті, процентні ставки постійно знижуються. Ще рік тому умови були набагато вигідніші для кредиторів. Сьогодні компанії пропонують гроші під 1% в день, а іноді і того менше. Якщо ви новачок, то можете розраховувати на безвідсотковий кредит, а постійні клієнти МФО отримують суттєві знижки за програмами лояльності і бонусними пропозиціями.

2 коментарі до “Можливість отримати мікрозайм в онлайні”

 1. skywalk сказав:

  Дякую за статтю,дуже інформативно 😉

 2. demonio сказав:

  Дуже классна стаття!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

91 − = 84